Informační Centrum Brdy

Písecká Sladovna

Byť je to těžko k uvěření, i v Brdech občas nastanou dny, kdy by psa nevyhnal. A koukat z okna hotelového pokoje skrz kapky deště na parkoviště nikoho nebaví, zvlášť když zmíněný pokoj demoluje větší množství nudících se dětí.

Nevěšte hlavu, nastartujte vůz a za slabou hodinku jste v Písku. Samo o sobě nabízí po historickém centru parádní vycházky, ale my se schováváme před deštěm, takže míříme do Sladovny. Ta leží v centru na břehu řeky Otavy, ale parkování zde je zcela bezproblémové. Za rodinných 350 Kč dostanete plný barák zábavy. Ve sklepě Mraveniště, v druhém patře Včelí hnízdo, nad ním Ilustrace a laboratoř. Své místo zde má i Jára Cimrman nebo herní prostor pro děti 0 – 6 let Pilařiště.

Všechny sekce spojuje myšlenka galerie hrou. Všechny expozice jsou kompletně interaktivní a umožňují dětem i dospělým poznávat, bavit se, smát se a hrát si v podstatě bez omezení. Personál je maximálně příjemný a vždy ochoten poradit. Úžasnost jednotlivých expozicí je zbytečné popisovat, vše mnohem lépe ukáží přiložené fotky. A věřte, že nejen dětem se odsud nebude chtít:-).

A pokud vás během dne dostihne hlad, můžete si v klidu odskočit a zase se vrátit. My doporučujeme restauraci Kozlovna hned za řekou (5 min chůze), mají výtečné burgery!

Mraveniště Sladovna

Mraveniště Sladovna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *