Informační Centrum Brdy

Ubytování

Hotel „Pod Kokšínem“

Hotel „Pod Kokšínem“ byl vystavěn v rozmezí let 2012 – 2014 na základech bývalé zájezdní restaurace, jejíž počátky sahají až do 15. století. Jedinečná historičnost místa byla citlivě vetknuta do stávající podoby pokojů, restaurace i zasedací místnosti a umožňuje návštěvníkům příjemně relaxovat v útulném a kouzelně členitém prostředí. Hotel disponuje více než 50ti lůžky, včetně královského dvoupokojového apartmá nebo několika unikátními vícepatrovými pokoji.

Penzion Angusfarm Soběsuky

Penzion je vybudován v půdních prostorách restaurace. Kapacita pensionu je 20 osob s možností přistýlky. Společný prostor je tvořen zimní zahradou a letní terasou na jižní stranu.

Penzion Joachim Lewidt Spálené Poříčí

Penzion nabízí ubytování v 5 pokojích s vlastním sociálním zařízení o celkové kapacitě 17 lůžek. V těsné blízkosti penzionu se nachází parkoviště pro hosty.

Penzion Kunc I a II

Penziony Kunc poskytují pro Vás ubytování v klidné lokalitě vesničky Láz. Dále nabízí také ubytování v apartmánech v centru města Příbram. K dispozici jsou dvou – čtyřlůžkové pokoje, vybavené kuchyňky, salonek s krbem, wifi připojení, sauna, stolní tenis, altány s krby, uzamčené parkování, půjčovna a úschovna kol, nabíjení el.kol, bezbariérový přístup.

Farma Moulisových Milínov

Farma Moulisových nabízí ubytování na ekologické farmě v penzionu rodinného charakteru, ve kterém si můžete vybrat ze tří apartmánů s celkovou kapacitou 23 lůžek.

Hotel Na Statku Mirošov

Hotel Na Statku  je vzdálen 8 km od Rokycan a 10 km od dálnice D5. K dispozici je 10 dvoulůžkových a 2 jednolůžkové pokoje, navíc jeden pokoj má bezbariérový přístup. Samozřejmostí je sociální zařízení na pokoji. Pro hosty se nabízí  možnost parkování přímo u hotelu.

Hotel Panský dům Blovice

Hotel Panský dům je nově zrekonstruovaný hotel na náměstí v Blovicích, 20 km od Plzně i od dálnice D5. Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro hosty hotelu je k dispozici uzavřené parkoviště.

Rekreace Brdy

Rekreační středisko Brdy je vhodné především pro sportovce, zájmové skupiny a školy v přírodě. Kapacita 182 lůžek. K dispozici bazén, fotbal, nohejbal, volejbal, beach, sál pro 150 os., restaurace, stravování, Wi-Fi, parkoviště.

Hotel U Zeleného stromu Nepomuk

Nově zrekonstruovaný hotel ve starobylém domě je vybaven 62 lůžky v jednolůžkových, dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích. Každý pokoj hotelu je zcela originální. Součástí areálu je reprezentativní společenský sál.