Informační Centrum Brdy

Sport

PilsnerGolf Resort Hořehledy

PilsnerGolf Resort Hořehledy se nachází v nádherné, mírně kopcovité krajině Brdského pohoří, 20 km jižně od Plzně. Dohlíží na něj vrch Kokšín, jehož jméno je vneseno i do názvu restaurace a hotelu, které je součástí atraktivního a moderního areálu. Hlavní atrakcí je 9ti jamkové golfové hřiště s kvalitním tréninkovým zázemím, kde si mohou golf vyzkoušet i zájemci tímto sportem dosud nezasažení.

  • www.golf-horehledy.cz
  • 606 793 476
  • recepce@golf-horehledy.cz

Cyklostezky Brdy

Po CHKO Brdy je v tuto chvíli plánováno více než 450 km cyklotras. Nedotčená příroda v kombinaci s hustou sítí zpevněných stezek předurčuje brdské kopce k nádherným výletům na kole. Různá náročnost plánovaných okruhů bude umožňovat variabilitu v plánovaných výletech a umožní krátké vyjížďky zrovna tak jako přejezd celé CHKO od Prahy k Nepomuku.

In-line dráha Blovice

In-line dráha byla otevřena v roce 2014. Nachází se v areálu TJ sokol Blovice. Uvnitř oválu je travnaté fotbalové hřiště. In-line dráha je ve večerních hodinách osvětlená a přístupná po celý den veřejnosti. Vedle se nachází hřiště s umělým povrchem určené pro házenkáře.