Informační Centrum Brdy

Pohostinství

Restaurace Pod Kokšínem

Restaurace „Pod Kokšínem“ nabízí kompletně nekuřácký prostor o kapacitě cca 70 míst, který doplňuje venkovní terasa i kongresový sál. V chladnějším počasí je vyhřívána krbem, což vytváří velmi příjemnou a vřelou atmosféru. V jídelníčku nechybí jak tradiční, tak originální pokrmy, plzeňské pivo je samozřejmostí.

Restaurace Angusfarm Soběsuky

Angusfarm Soběsuky je rájem steaků. Díky dokonale vyzrálému hovězímu masu plemene Angus vám můžou nabídnout steaky připravené na přírodním grilu i z méně známých partií(oponka, karabáček, pupek atd). Proslavené jsou také  tataráky, pomalu pečená hovězí žebra nebo Burgery. Po jídle si můžete projít farmu nebo si nakoupit  vyrobené domácí poctivé uzeniny.

Pizzerie a restaurace Blovice

Jak už prozrazuje název, můžete zde ochutna jak italské speciality, tak i minutková jídla z drůbežího, vepřového, hovězího masa a ryby. V zimním období nabízí příjemné posezení v útulném prostředí u krbových kamen, v létě zase na prostorné zahrádce.

Restaurace Joachim Lewidt

V restauraci můžete ochutnat jídla české i mezinárodní kuchyně, velký výběr vín, piv a dalších nápojů. Dají se zde pořádat různé oslavy, rauty či svatby, je zde možnost pronájmu celé vinárny, nebo uzavíratelné zahrádky s grilem a vlastní pípou. WiFi, připojení na internet je k dispozici v celé restauraci i na pokojích.

Akciový pivovar Letiny

Akciový pivovar v Letinech je prostor, který spojuje pivovar, restauraci a kulturní prostor v podobě multifunkčního sálu do jediného celku. Navazuje na tradiční vaření piva malých obcí, které bylo ještě před několika staletími v Čechách běžné. V resturaci můžete ochutnat kvalitní jídla od místních dodavatelů.

Gril Míšov

Populárním místem v Brdech u silnice I/19 mezi Spáleným Poříčím a Rožmitálem je Grill Míšov. Navštěvují ho motoristé, cyklisté i pěší turisté, a to zejména díky skvělým klobásám, krkovičce nebo hermelínu na grilu, širokému sortimentu alko i nealko nápojů v příjemném domáckém prostředí. Možnost venkovního posezení. Otevřeno denně od 9.00 do 18.00.

Restaurace Na Statku Mirošov

Restaurace nabízí českou kuchyni, delikátní steaky a lahodné moravské víno. Pravidelně pořádá živou hudbu. Na objednávku Vám připraví kulinářské speciality i doprovodný program dle Vašeho přání. Hodovat a bavit se  můžete i na vytápěné terase.

Panský dům Blovice

Restaurace Panský dům je umístěná v přízemí hotelu o celkové kapacitě 70 míst, z toho 38 míst v nekuřáckém salonku. Využít lze i zahradní terasu ve dvoře s místem pro 60 hostů. Hotelová kuchyně  zajišťuje snídaně, obědy a večeře. V prvním patře najdete rovněž bar s kapacitou 60 osob s prostorem pro hudbu a tanec.

Restaurace U Zeleného stromu Nepomuk

Restaurace je pilotním projektem největšího českého franchisingového konceptu Švejk Restaurant, je zaměřena na tradiční českou kuchyni s použitím domácích surovin z vlastní  ekologické farmy.  Je to  restaurace nesoucí pečeť  – Czech Specials. Restaurace je rozdělena na klasickou švejkovskou restauraci s výčepem, Haškův salonek, secesní kavárnu a letní zahrádku s kapacitou 70 míst. Součástí areálu je reprezentativní společenský sál jako stvořený pro svatby, plesy či jiné kulturní akce.